İftara ne kaldı ramazan 2018

İftara ne kaldı ramazan 2018
  • Android 4.1 Android
  • Version: 1.08
  • 5 MB
Download

Updated to version 1.08!


App Name İftara ne kaldı ramazan 2018
Version 1.08
Developer Ugur Aydin
OS Android 4.1
Updated 2019-09-13
İftara ne kaldı ramazan 2018 1 İftara ne kaldı ramazan 2018 2 İftara ne kaldı ramazan 2018 3 İftara ne kaldı ramazan 2018 4 İftara ne kaldı ramazan 2018 5

Download İftara ne kaldı ramazan 2018 App Android

2017 Ramazan Vakitleri Günceldir


Bulunduğunuz yerde iftara ne kadar kaldığını öğrenin

- İftar Vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığına paraleldir.
- Vakitleri bir kere indirdikten sonra internete gerek olmadan 30 gün boyunca çalışabilmektedir.
- Tüm Türkiye il ve ilçe iftar vakitleri ve ezan vakitleri mevcuttur.

İftar saati, iftar vakti, ezan, ezan vakitleri, imsak, imsakiye, iftariye.

Uygulamayı Ramazan İmsakiyesi olarak kullanabilirsiniz.

Ramazan 2017 / 1438 iftariye uygulaması, mübarek Ramazan ayında müminlerin oruç ödevlerini daha rahat yerine getirmeleri için yapılmıştır. Sahur, iftar ve namaz vakitlerini gün gün belirten, alarm sistemiyle iftar vaktinde ve imsaktan belirtilen süre öncesinde uyaran uygulama bütün müminlere yardımcı olacaktır.

Türkiyenin heryerindeki sahur, iftar ve namaz vakitlerini Ramazan 2017 İmsakiyesi sayesinde anında görebilirsiniz.


Herşeyin en doğrusunu Allah bilir...Uygulama namaz vakitlerini internet üzerinden çekmekte, hesaplama yöntemi ile tespit etmektedir. Bu nedenle 1dk-2dk kadar diyanet vakitleri ile farklı olabilir.

Uygulamanın üretim sürümü yayında, herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bildirin.

İftar saati ile ilgili uygulamamız reklam içermemektedir ve elimizden geldiği kadar ezan vakitlerindeki bölgesel sapmaları en aza indirmeye çalıştık.
Uygulamamızı referans imsakiye olarak da kullanabilirsiniz.
Sadece ramazanda değil tüm yıl boyunca ezan vakitlerine kolayca erişmenizi sağlayan bu uygulamızın üstünde güncel olarak çalışmaktayız ve eklenen yenilikleri kısa sürede edinmek için güncellemekteyiz.
Herkese hayırlı ramazanlar diliyoruz, ramazanla ilgili bazı güzel mesajları aşağıda yayınlıyoruz:
On bir ayın sultanı kapıda. Bu ay bütün gönüller ibadetten yana, bütün yürekler aynı çatı altında. Muhammet (s.a.v) bu ay sizin kapınızda. Güzel gönlünüzden geçen her hayırlı işin avuç içlerinize dolmasını diler mübarek Ramazan ayınızı kutlarım.

-Kim Allah yolunda dünyevi işleri bir kenara atıp sadece gönülden ibadet ederse, Allah ona cennetinden bir bahçe ayırır. Cennetin bahçesindeki gül kokularının yüzü suyu hürmetine bu ayı ibadet ve inançla geçirmenizi temenni eder, mübarek Ramazan ayınızı en içten dileklerimle kutlarım.

-Bu ay değerlendirmek için en makbul aydır. Bütün günahlardan arınma, pişmanlığı ve içten gelen tövbeyi Allah'a sunma, doya doya ibadet etme fırsatı bütün din kardeşlerim için hayırlı olsun. Gönlünüzü Allah'a açacağınız bu mübarek Ramazan ayı sizi ve ailenizi huzura boğsun. Ramazan ayınız kutlu olsun.

-Gönül ister ki her ay böylesine aşk dolu, ibadet dolu geçsin. On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerife bir kere daha nail olmak kısmet oldu. Bu ayı en iyi şekilde değerlendirmeli, dinimizin gerekliliği olan ve nefsimizi törpülemek için bize fırsat sunulan orucumuzu en iyi şekilde tutmaya gayret edelim. Ramazan ayınız mübarek olsun.

-Gönüllerin merhamet dolduğu, en katı yüreklerin bile iman ateşiyle ısındığı, sevgi ve saygının esas olduğu, büyüklerin sabırlı küçüklerin vefakâr olduğu bu ay Müslüman âlemine bahşedilmiş en güzel hediyelerden biridir. Ramazan ayını ibadet içinde geçirmenizi diler, Ramazan ayının bütün milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim. Mübarek Ramazan ayınız kutlu olsun.

-Hoş geldin on bir ayın sultanı. Bu mübarek ayın bütün milletimiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diler, vatanımız için de en bereketli ay olmasını temenni ederim. Savaşların olmadığı, kıtlığın baş göstermediği, şehit haberlerinin olmadığı bir Ramazan ayı diliyorum. Mübarek ayımız kutlu olsun.

-On bir ayın sultanına hoş geldin deyin ey Müslümanlar. Bu ayı iyi değerlendirin. Nefsinizi törpüleyin, şeytanın vesveselerine kulak vermeyin. Her türlü ayıptan ve edepsizlikten kendinizi sakının. Kalplerinizi ve avuçlarınızı bir tek Allah'a açın. Mübarek Şehr-i Ramazanınız kutlu olsun.

The app icon is from http://www.onlinewebfonts.com/icon
  • 4.7
4.7 (411)
Additional Information:
  • Updated
  • Price$0
  • Installs 5,000+
  • Rated for 12+ years
Good speed and no viruses!

On our site you can easily download All Apps And Games without registration and send SMS!

Related